Spotkanie odbędzie się 11 października br. o godzinie 17.00 na zoom.
Link do spotkania zostanie przesłany na godzinę przed jego rozpoczęciem.

Link do rejestracji na spotkanie: https://forms.gle/AcSKVs234vuFCawc9

Przed nami wypracowanie manuala  dla kadry zarządzającej i psychologiczno-pedagogicznej szkół podstawowych i ponadpodstawowych, który zawierać będzie praktyczne wskazówki, najlepsze praktyki i sprawdzone rozwiązania w budowaniu szkoły włączającej. Zależy nam na tym, żeby wypracowany manual uwzględniał zarówno perspektywę szkoły, rodziców oraz samych dzieci i młodzieży transpłciowych, w tym niebinarnych.

Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy szerokie grono osób sojuszniczych, profesjonalistów_ek zajmujących się wsparciem dzieci i młodzieży transpłciowej, w tym niebinarnej, rodziców, osoby ze środowisk naukowych, badawczych, ale także praktyczki i praktyków. Wierzymy, że wielość perspektyw przyniesie najlepsze rozwiązania, a intersekcjonalne i partycypacyjne podejście pozwoli na wypracowanie naprawdę dobrego narzędzia, które będzie służyć każdej szkole.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie, na którym opowiemy więcej o samym projekcie, zaplanujemy dalsze kroki, a przede wszystkim wsłuchamy się w Państwa sugestie i rekomendacje dotyczące nie tylko powstającego materiału, ale i samego procesu jego tworzenia.

Widzimy się już 11 października o godz. 17.00 na zoom.

Do zobaczenia!

——————

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie albo potrzeby związane z tym projektem – napisz do nas!

Skip to content